Klára Černá

ZAVOLEJTE NÁM

+420 602 101 012

MANIKÚRA


Klasická manikúra

Desinfekce, zkrácení a úprava nehtů, lázeň, ošetření nehtové kůžičky, výživa nehtového lůžka, výživný lak, krém, lehká masáž.

* ošetření 45 min350

Spa manikúra

Desinfekce, zkrácení a úprava nehtů, lázeň, ošetření nehtové kůžičky, výživa nehtového lůžka, peeling, maska, krém, masáž, výživný lak.

*ošetření 60 min 

490

P-shine manikúra 

Desinfekce, zkrácení a úprava nehtů, lázeň, ošetření nehtové kůžičky, výživa nehtového lůžka, výživný lak, krém, lehká masáž.

*ošetření 60 min  

490 Kč

Lakování gellakem

Manikúra, odstranění/aplikace gellaku, výživa nehtového lůžka, krém.

*ošetření 60 min  

550 Kč

Lakování

100

Parafínový zábal

110


PEDIKÚRA


Mokrá pedikúra   

Konzultace, změkčující a dezinfekční lázeň, ohodnocení stavu nohou, úprava nehtů a odstranění nehtové kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže a mozolů skalpelem, aplikace Callus softener a vyhlazení pokožky nohou speciálním pilníkem a přípravky footlogix, peeling, vyživující krém/pěna, nehtový olejíček, krátká masáž.

* ošetření 60 min 
650Kč

Medicinální pedikúra footlogix (vhodná pro diabetiky)

Konzultace, zmekčujíci a dezinfekční lázeň, ohodnocení stavu nohou, aplikace Callus softener, mechanické odstranění ztvrdlé kůže a mozolů na nohou speciálním pilníkem, úprava tvaru nehtů a nehtové kůžičky, peeling, aplikace speciální pěny, nehtový olejíček, krátká masáž nohou.

* ošetření 60min

590 Kč
Pedikura a lakování gellakem

Konzultace, změkčující a dezinfekční lázeň, ohodnocení stavu nohou, úprava nehtů a odstranění nehtové kůžičky, odstranění zrohovatělé kůže a mozolů skalpelem, aplikace Callus softener a vyhlazení pokožky nohou speciálním pilníkem a přípravky footlogix, peeling, odstranění/ lakování gellakem, nehtový olejíček, vyživující krém/pěna, krátká masáž. 

* ošetření 90 min

950Kč

Lakování gellakem

400 Kč

Lakování

80

P-shine

*pouze k pedikúře 

180

* doba jednotlivých ošetření se může individuálně lišit